FOLLOW #CITYBOOTCAMP

Ben jij een startende sporter? Doe dan mee aan onze Beginners Bootcamp. Probeer het gratis!

Contact gegevens

Antwoorden op de meest voorkomende vragen zijn al terug te vinden op onze FAQ-pagina. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan even contact met ons op!

Contactgegevens

Antwoorden op de meest gestelde vragen vindt je op de FAQ-pagina. Staat jouw vraag er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op via het contactformulier hiernaast of neem contact op met de contactpersoon van City Bootcamp in jouw plaats. Deze gegevens vind je hieronder.

Contactgegevens per plaats:

 

Ik heb een vraag:







Plaatsen

Bootcamp Arnhem

Arnhem@citybootcamp.nl

06- 44 95 88 66

Bootcamp Den Bosch

denbosch@citybootcamp.nl

073- 751 14 86

Bootcamp Eindhoven

eindhoven@citybootcamp.nl

073- 751 14 86

Bootcamp Nijmegen

nijmegen@citybootcamp.nl

06- 44 95 88 66

Bootcamp Oss

oss@citybootcamp.nl

073- 751 14 86

Bootcamp Tilburg

tilburg@citybootcamp.nl

073- 751 14 86

Bootcamp Venlo

venlo@citybootcamp.nl

06- 39 42 05 09

Draai uw scherm
voor een betere weergave.